Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Samodzielna Księgowa

Techkom Elektronik sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5847 dni temu

Ogłoszenie numer: 44640, z dnia 2008-05-29

Firma Techkom Elektronik Sp. z o.o. zajmuje się importem i dystrybucją elementów do budowy sieci komputerowych i telekomunikacyjnych. Oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie technologii miedzianej i światłowodowej. Firma prowadzi działalność od 1999 roku i obecnie posiada już ugruntowaną pozycję na krajowym rynku branżowym.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do obowiązków kandydata będzie należeć:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych firmy (dwie spółki z o.o.)
  • ewidencja wszystkich operacji finansowych: zakup, sprzedaż, koszty, gospodarka magazynowa, środki trwałe, WNT, import
  • przygotowywanie rozliczeń, deklaracji i sprawozdań GUS, rocznego sprawozdania finansowego zgodnie z polskimi przepisami prawa
  • planowanie podatkowe i współpraca w tym zakresie z Zarządem
  • nadzór i kontrola nad przebiegiem i realizacją procedur związanych z księgowością firmy
  • nadzór nad całokształtem zagadnień kadrowo-płacowych firmy
  • przygotowywanie raportów dla Zarządu oraz innych wymaganych przez banki i inne instytucje finansowe
  • Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • obsługa pakietu MS Office i programów księgowych (mile widziana znajomość CDN XL)
  • dynamizm
  • Oferujemy

  • pracę na terenie firmy (3-4 dni w tygodniu – do uzgodnienia)
  • stabilną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych
  • możliwość dalszego doskonalenia umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów racjonalizatorskich
  • atrakcyjne wynagrodzenie