Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 907006, z dnia 2015-12-16

Cyber Productivity S.A.

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym oferującym kompleksowe usługi księgowe, profesjonalne doradztwo oraz dostęp do księgowości on-line. Wyróżniamy się proaktywnym i elastycznym podejściem do Klienta. Zapewniamy profesjonalne wsparcie biznesowe w rozsądnej cenie. Wiemy, że skuteczna komunikacja i zrozumienie specyfiki firm jest podstawą dobrej, efektywnej współpracy. Dzięki wdrożeniu normy ISO:27001 gwarantujemy bezpieczeństwo i prywatność danych naszych Klientów. Dobre praktyki biznesowe czerpiemy od naszej spółki macierzystej Extor S.A., pracującej dla ponad 350 podmiotów gospodarczych.

Obecnie, do naszego biura w Warszawie, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Samodzielny/a Księgowy/a

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: Warszawa/ SK /12 /2015

Opis stanowiska

  • Kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych przez Klientów (pełna księgowość-Księga Handlowa)
  • Komunikacja z Urzędami
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Komunikacja z Klientem

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane finanse i rachunkowość
  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, najlepiej w biurze rachunkowym
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu ustawy o rachunkowości
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • Dokładność i staranność

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość programu Enova
  • Certyfikat Ministerstwa Finansów
  • Doświadczenie w obsłudze wielu spółek.
  • Bardzo dobra znajomość Systemu Rewizor i Subiekt
  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla Fundacji i Stowarzyszeń

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w miłym i zgranym zespole
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy

Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl