Ogłoszenie numer: 907006, z dnia 2015-12-16

Cyber Productivity S.A.

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym oferującym kompleksowe usługi księgowe, profesjonalne doradztwo oraz dostęp do księgowości on-line. Wyróżniamy się proaktywnym i elastycznym podejściem do Klienta. Zapewniamy profesjonalne wsparcie biznesowe w rozsądnej cenie. Wiemy, że skuteczna komunikacja i zrozumienie specyfiki firm jest podstawą dobrej, efektywnej współpracy. Dzięki wdrożeniu normy ISO:27001 gwarantujemy bezpieczeństwo i prywatność danych naszych Klientów. Dobre praktyki biznesowe czerpiemy od naszej spółki macierzystej Extor S.A., pracującej dla ponad 350 podmiotów gospodarczych.

Obecnie, do naszego biura w Warszawie, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Samodzielny/a Księgowy/a

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: Warszawa/ SK /12 /2015

Opis stanowiska

  • Kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych przez Klientów (pełna księgowość-Księga Handlowa)
  • Komunikacja z Urzędami
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Komunikacja z Klientem

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane finanse i rachunkowość
  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, najlepiej w biurze rachunkowym
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu ustawy o rachunkowości
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • Dokładność i staranność

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość programu Enova
  • Certyfikat Ministerstwa Finansów
  • Doświadczenie w obsłudze wielu spółek.
  • Bardzo dobra znajomość Systemu Rewizor i Subiekt
  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla Fundacji i Stowarzyszeń

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w miłym i zgranym zespole
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy

Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl