Samodzielny /-a Księgowy /-a
pl / en

Pracodawca

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy

Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...

Podobne oferty pracy

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Polecamy
lubuskie, Żary

wczoraj

Księgowość / Audyt / Podatki

lubuskie, Gorzów Wielkopolski

wczoraj

2016-06-28

2016-06-27

Samodzielny /-a Księgowy /-a- Ogłoszenie archiwalne

Praca Backer OBR Sp. z o.o. / Księgowość / Audyt / Podatki / lubuskie / Pyrzyce, ul. Szczecińska 22

Backer OBR Sp. z o.o. z siedzibą w Pyrzycach ul. Głowackiego 39

Spółka działająca w sektorze produkcji elementów grzejnych, należąca do szwedzkiego koncernu  NIBE  Industrier  AB, posiadająca cztery zakłady produkcyjne:
Zakład Grzałek Rurkowych w Pyrzycach i Warnicach
Zakład Grzałek Foliowych w Pyrzycach
Zakład Rezystorów w Stargardzie
Zakład Systemów Kontrolnych i Grzałek Gołoskrętkowych w Stargardzie

Miejsce pracy: Pyrzyce, ul. Szczecińska 22

Zadania na stanowisku:
  • księgowanie faktur zakupowych;
  • ewidencja wyciągów bankowych;
  • rozliczanie rozrachunków;
  • sporządzanie raportów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, mile widziana rachunkowość;
  • min. 5-letnie doświadczenie w księgowości;
  • znajomość przepisów podatkowych;
  • sprawna obsługa MS Excel;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów ERP (np. Axapta) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się i zarządzanej przez jakość firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia oraz pracę w międzynarodowym koncernie.