Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Częstochowa
Samodzielny Księgowy

L.I.F.T.-Trans Sp. z o.o.
Częstochowa
praca stacjonarna
5663 dni temu

Ogłoszenie numer: 51615, z dnia 2008-11-03

Grupa kapitałowa LIFT i Guardian Industries zatrudniająca ponad 1400 pracowników oraz posiadająca 450 pojazdów poszukuje do oddziału polskiego - L.I.F.T.-TRANS Sp. z o.o. - z siedzibą w Częstochowie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało:
  • samodzielne księgowanie zobowiązań i należności wynikających z otrzymanych dokumentów;
  • księgowanie operacji bankowych;
  • sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych VAT i CIT;
  • ponadto w zakresie obowiązków osoby przyjętej do pracy będzie sporządzanie sprawozdań dla Zarządu Spółki.

Wymagania

  • 2-3 letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgowości;
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu bardzo dobrym;
  • umiejętności analitycznych;
  • znajomości obsługi komputera, w szczególności systemu MS-Office oraz programów księgowych;
  • ukończonych studiów wyższych;
  • znajomość zagadnień związanych z działalnością firmy transportowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

    Kandydatce/kandydatowi oferujemy pracę w młodym zespole oraz firmie działającej na terenie całej Europy.