Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
SAMODZIELNY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY reklamy w magazynach dla farmaceutów, pacjentów i lekarzy

Media TV Plus Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
4706 dni temu

Ogłoszenie numer: 154649, z dnia 2011-07-15

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż powierzchni reklamowych
  • realizacja planu sprzedażowego w magazynach
  • opieka i koordynowanie działań związanych z Nagrodą Zaufania „Zloty OTIS" i Nagrodą Profesorów Farmacji

Wymagania

  • samodzielność i nastawienie na realizacje celów
  • doświadczenie w sprzedaży reklam prasowych i sponsoringu
  • mile widziana znajomość rynku farmaceutycznego
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientem
  • wysoka kultura osobista
  • wysoka komunikatywność
  • mile widziana praktyka w sprzedaży w sektorze biznesowym branż: finanse, telekomunikacja, ubezpieczenia

Oferujemy

  • motywujące wynagrodzenie, szkolenia, możliwość awansu
  • możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy