Najnowsze oferty pracy

  • Project / Product Manager

    Polcode Sp. z o.o   dolnośląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior / menedżer  kontrakt B2B  pełny etat   12 000 - 15 000 zł netto (+VAT)/mies.  rekrutacja online
    5 dni
    100% remotely or in our office: Warszawa, Kraków B2B: 12000 - 15000 zł + VAT Get ready to: Work with clients from all over the world; Manage development of exciting IT products (mostly developed from scratch) Lead the process of product discovery, you will have a real impact on it; Plan,...
Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

Grupa Wasiak
Wrocław
praca stacjonarna
2235 dni temu

Grupa Wasiak jest niezawodnym i przyszłościowym partnerem dla przemysłu produkcyjnego.
Jako innowacyjne przedsiębiorstwo z branży produkcyjno-usługowej działamy na całym europejskim rynku. Wyróżnia nas bezkompromisowa jakość, ciągłe wsparcie i imponujący zakres możliwości produkcyjnych.

Oferta skierowana jest do ambitnych i dynamicznych osób nastawionych na osiąganie celów, poprawianie wyników i podejmowanie wyzwań w dynamicznym środowisku pracy.

Poszukujemy osób do udziału w innowacyjnym projekcie w branży najnowszych technologii na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI:
  • Udział w rozwojowym projekcie informatycznym związanym z wytwarzaniem innowacyjnego oprogramowania;
  • Organizowanie pracy Zespołu z zastosowaniem metodyk zwinnych Agile (m.in. SCRUM);
  • Organizacja sprintów, codziennych stand-upów, retrospektyw;
  • Bliska współpraca i wsparcie Product Ownera oraz Zespołu w rozwiązywaniu bieżących problemów;
  • Komunikacja z Właścicielem Produktu, użytkownikami i innymi zespołami;
  • Organizowanie i planowanie przebiegu spotkań SCRUM-owych;
  • Usuwanie przeszkód występujących w codziennej pracy zespołu.
WYMAGANIA:
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku SCRUM Mastera;
  • Bardzo dobra znajomość zasad SCRUM;
  • Praktyczne doświadczenie w pracy w zespołach developerskich wytwarzających oprogramowanie;
  • Bardzo dobra znajomość procesu wytwarzania oprogramowania przy użyciu metodyk zwinnych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • Proaktywne podejście do pracy;
  • Elastyczność, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
OFERUJEMY:
  • Udział w bardzo ciekawym projekcie z wykorzystaniem najnowszych technologii;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 1/2 etatu;
  • Pracę w zgranym zespole w twórczej atmosferze;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Możliwość rozwoju kompetencji ;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych po okresie próbnym;
  • Pracę w biurze w ścisłym centrum miasta w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji we Wrocławiu (Rynek Główny).
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta nie będzie rozpatrywana:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest POLMO S.A. z siedzibą w Brodnicy ul. Lidzbarska 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.