Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

StepStone Services Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2028 dni temu
StepStone to firma technologiczna łącząca pracodawców i kandydatów, wielokrotnie nagradzana za Najlepsze portale rekrutacyjne. Nasz zespół to grupa prawie 300 profesjonalnych, ambitnych i kreatywnych developerów, rozwijających produkty IT w 130 krajach na całym świecie.
Warszawa

W StepStone tworzymy produkty, które umożliwiają milionom ludzi na świecie znaleźć ich przyszłą pracę. Już od kilku lat stosujemy przy tym zwinne praktyki, ciągle ucząc się czegoś nowego. Twoje główne wyzwanie to dbanie o to, by nasze zespoły, wraz z Tobą, stawały się lepsze z każdą iteracją.

Rola i zakres obowiązków:
  • Codzienna współpraca przy promowaniu i wspieraniu stosowania Scruma, przy pracy z konkretnym zespołem, na poziomie relacji między zespołami, jak również – całej organizacji
  • Facylitacja eventów Scrumowych, warsztatów i innych spotkań, tak by dawały one największą wartość
  • Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój – członków zespołu, dobrych praktyk, siebie i organizacji
  • Współpraca z Product Ownerem nad maksymalizacją wartości biznesowej wynikającej z rozwiązań dostarczanych przez zespół
  • Praca z zespołem developerskim nad wykorzystaniem zasad samoorganizacji i crossfunkcyjności
  • Usuwanie zastałych barier – zarówno wewnątrz zespołowych, jak i tych poza nim
  • Pielęgnacja kultury ciągłego doskonalenia
Twoje doświadczenie i osobowość:
  • Wdrażałeś Scruma w kilku zespołach, idealnie w różnych organizacjach
  • Jako Scrum Master przechodziłeś przez wszystkie fazy ewolucji zespołu – „forming, storming, norming, performing”
  • Odznacza Cię proaktywność – dbasz o to, aby tematy się wydarzały, a sprawy znajdowały swe zakończenie
  • Jesteś zdecydowanie „human person”, na Scrum patrzysz z perspektywy człowieka i zespołu, a nie procesu
  • Lubisz rozmawiać z ludźmi i pomagać im rozwiązywać ich problemy, w naturalny sposób łączysz ze sobą osoby z różnych zespołów, funkcji i hierarchii
  • Pracowałeś w międzynarodowej organizacji z rozproszoną siatką interesariuszy (większość naszych Product Ownerów jest zlokalizaowana w Niemczech)
  • Twój angielski pozwala na swobodną rozmowę
  • Czujesz się swobodnie w rozmowach z osobami C-level organizacji
  • Wcześniejsze doświadczenie techniczne jest mile widziane
Oferujemy:
  • Pracę w SCRUMIE
  • Stabilność zatrudnienia i ciągłość projektów
  • Ubezpieczenie medyczne oraz stomatologiczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Multibenefit - wybierasz to co chcesz
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia i konferencje
  • Codzienną bombę witaminową w postaci świeżych owoców
  • Eventy integracyjneGifty okolicznościowe
  • Zajęcia języka angielskiego
  • Zróżnicowanie technologiczne
  • Atrakcyjny system poleceń, program referalowy
  • Premie kwartalne
  • Pokój gier
Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” zgadzasz się na przetwarzanie przez StepStone Services Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest StepStone Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Domaniewska 50, 02-672 ). Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Dane będą przechowywane przez okres 1 roku po zakończeniu rekrutacji lub do czasu wycofania zgody w przypadku zainteresowania również przyszłymi rekrutacjami.

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (np. obrona ewentualnych roszczeń – art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

W każdym czasie przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: recruitment.team@stepstone.com

Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych są obsługujące administratora podmioty w zakresie hostingu oraz dostawca systemu rekrutacyjnego. Szczegółpwe pytania w zakresie przetwarzania danych osobowych przez StepStone Services Sp. z o.o. prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych na adres: iod@stepstone.com