Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Oława
Sekretarka / Asystentka Prezesa

SAT Sp. z o.o.
Oława
praca stacjonarna
5193 dni temu

Ogłoszenie numer: 89775, z dnia 2010-02-26

Firma SAT Sp. z o.o. jest średniej wielkości firmą obecną na rynku robót drogowych od 1992 roku. Do naszej siedziby, znajdującej się niedaleko Wrocławia (ok 25 km od centrum) poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Oława

Opis stanowiska

  • obsługa sekretariatu / organizowanie pracy biura Prezesa
  • tłumaczenie z języka niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki
  • prowadzenie korespondencji (również w języku niemieckim) oraz archiwizacja dokumentów
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów, informacji oraz korespondencji
  • nadzór nad dokumentacją personalną
  • organizowanie spotkań, konferencji i opracowywanie dokumentacji dla przełożonego.
  • prowadzenie kalendarza spotkań
  • współpraca z innymi działami i oddziałami firmy

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i niemieckiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
  • dobra znajomość MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
  • dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • satysfakcjonujące środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego.