Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sekretarka / Recepcjonistka

ADKINS Adam Pękul
Warszawa
praca stacjonarna
5058 dni temu

Ogłoszenie numer: 106221, z dnia 2010-07-12

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku związanym z obsługą cudzoziemców i doradztwem gospodarczym, działająca od 1997 r. poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa recepcji (odbieranie telefonów, przyjmowanie gości, obsługa przesyłek kurierskich, poczty przychodzącej i wychodzącej)
  • Koordynacja pracy personalu sprządającego,
  • Codzienna dbałość o czystość pomieszczeń biurowych i ich stan techniczny,
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe, spożywcze i środki czystości,
  • Wystawianie faktur,
  • Prowadzenie archiwum,
  • Wsparcie Klienta,
  • Pomoc w bieżących pracach zespołu.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dokładność, otwartość, sumienność i uczciwość,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych i komputera (pakiet MS Office),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pełną wyzwań pracę,
  • Pracę w małym zespole,
  • Możliwość doskonalenia j. angielskiego w bezpośrednich kontaktach z cudzoziemcami,

Wynagrodzenie

Od 1000 do 1500 PLN