Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Sekretarka/ Recepcjonistka

K-Consult Sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
4722 dni temu

K-Consult jest jednym z najszybciej rozwijających się importerów i dystrybutorów sprzętu oraz akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT oraz multimedialnych. W swojej ofercie posiada na wyłączność takie światowe marki, jak: Sigma, Slik, Marumi, Case Logic, Hahnel, Lexar, OmniMount, Bridge Connect i One For All.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy od 1 sierpnia 2011 na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie recepcji, obsługę korespondencji oraz wybrane zadania administracyjne.

Podstawowe obowiązki:

  • obsługa recepcji i związane z tym przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych, obsługa urządzeń biurowych, udzielanie informacji
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, prowadzenie rejestru faktur
  • opieka nad salą konferencyjną
  • wsparcie administracyjne pozostałych działów

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie (mile widziani studenci studiów zaocznych)
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra prezencja
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • zdolność sprawnego realizowania wielu zadań
  • samodzielność, dokładność i odpowiedzialność

Firma oferuje:

  • miłą atmosferę, pracę w przyjemnym środowisku i w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez K-Consult Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Architektów 67 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".