Zobacz więcej ofert pracy

Senior Art Director (w/m)

IronMaxx
Niemcy, Kolonia
praca stacjonarna
3959 dni temu

Ogłoszenie numer: 288712, z dnia 2013-07-22

Jesteśmy odnoszącą sukcesy, średniej wielkości firmą z Kolonii, która w ostatnim roku osiągnęła znaczący postęp. Obecnie zaliczamy się do najbardziej znanych i udanych marek w dziedzinie produkcji, sprzedaży odżywek sportowych i suplementów diety. Naszymi klientami są osoby działające w obszarze kultury fizycznej, związanej w szczególności ze sportem i fitnessem. Jesteśmy sponsorem i partnerem w odżywianiu zawodników klubów takich jak: Kölner Haie (klub hokejowy z siedzibą w Kolonii), VfL Gummersbach (klub piłki ręcznej występujący w Bundeslidze). W związku z rozbudową naszego działu graficznego poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Kolonia

Opis stanowiska

Praca od zaraz, pełny etat.

  • Kreowanie nowej strategii rozwoju internetowego firmy
  • Zarządzanie projektami artystycznymi
  • Odpowiedzialność za materiały reklamowe: ulotki, katalogi, plakaty itp.
  • Zarządzanie istniejącymi stronami internetowymi oraz realizacja nowych projektów
  • Realizacja reklam i materiałów filmowych
  • Odpowiedzialność za rozwój kampanii reklamowych
  • Wprowadzanie swoich myśli twórczych - od projektu do realizacji
  • Tworzenie realnych punktów sprzedaży: display, dyspozytorów, plakatów XXL, stoisk targowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • Biegła znajomość narzędzi do projektowania i pozycjonowania stron internetowych: Dreamweaver, HTML, CSS, JavaScript, oraz programów graficznych (Photoshop, Ilustrator i In-Design)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Konsekwencja w działaniach oraz umiejętność zachowania "zimnej głowy” w sytuacjach stresowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Duży zakres samodzielnego działania
  • W późniejszym czasie możliwość pracy online w Home Office
  • Współpracę z ambitnym, międzynarodowym zespołem
  • Ekscytujące otoczenie rynkowe i możliwość dalszego rozwoju