Zobacz więcej ofert pracy

Senior Backend Developer

TeamQuest
Warszawa
praca stacjonarna
3511 dni temu

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się internetowym badaniem opinii szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Wsparcie i rozwój istniejącego systemu backend (Java/Spring oraz Scala/Play)
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Wdrażanie algorytmów analizy statystycznej danych
  • Wdrażanie w pracy wytycznych i zaleceń najlepszych praktyk w branży
  • Wybór najlepszych narzędzi do wykonania zadania (wykorzystując przede wszystkim istniejące bilblioteki oraz komponenty projektów Open Source)
  • Testowanie tworzonego kodu w poszukiwaniu błędów oraz regresji (BDD/TDD) - Unit and Integration tests
  • Zarządzanie build serwerem (Jenkins, Maven, Nexus, Ant, Ivy etc.)
  • Szkolenie współpracowników
  • Pomoc w rekrutacji na stanowiska backendowe

 Od kandydata oczekujemy:

  • Przynajmniej 5 lata doświadczenia w podobnej roli w budowaniu backendu dla aplikacji webowych
  • Bardzo dobra znajomość Scala - framework Play- oraz gotowość do pracy w tym środowisku
  • Znajomość Java EE oraz Spring, Jackson, Tomcat, Hadoop, Hibernate, Hector, MySQL, etc.
  • Doświadczenie w pracy z analizą statystyczną będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość baz danych NoSQL - preferowana Cassandra
  • Znajomość teorii grafów
  • Pasja dla technologii z zakresu obowiązków
  • Chęć nauki nowych technologii i technik
  • Komunikatywność
  • Umiejętnośc pracy grupowej
  • Poczucie humoru
  • Dyspozycyjność
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie

 Mile widziane:

  • Znajomość Neo4j
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile (Scrum/Kanban)

 Firma oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowe benefity do negocjacji (Ubezpieczenie zdrowotne, Karta MuliSport)
  • Okazję do budowania zespołu programistów backendu oraz stania się ich liderem w niedalekiej przyszłości
  • Świetna atmosfera pracy
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji - Mokotów, blisko stacji metra.
  • Najlepsze narzędzia pracy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Ciekawą, stabilną pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Stabilne zatrudnienie

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118