Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Front-end Developer Warszawa
Senior Frontend/TechLead Developer

Moorgate
Warszawa
praca stacjonarna
2328 dni temu

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. Obecnie dla jendego z naszych Klientów będącego jednym z liderów w swoim segmencie, międzynarodowej firmy specjalizującej się w w obszarze finansów oraz bankowości, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MJ/Front/WAW/117

Opis stanowiska

  • Projektowanie i implementacja rozwiązania części Front-end`owej – duża skalowalna aplikacja webowa – z wykorzystaniem Agile/Scrum
  • Udział w projektowaniu i tworzeniu nowych aplikacji lub pracy nad zupełnie nową wersją systemu
  • Udział w usprawnianiu narzędzi i procesów wykorzystywanych w codziennej pracy projektowej
  • Wsparcie mniej doświadczonych Developerów w zespole oraz współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy jako Frontend Developer – programowanie w JavaScript
  • Wykształcenie wyższe z zakresu Informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Doświadczenie w pracy z większością następujących technologii: JavaScript/TypeScript, Angular.js, Bootstrap, JQuery, HTML5/CSS3, SASS, Gulp, Widgets, Ajax, JSON, Jenkins/Maven, Jasmin, Karma, Widgets, Web Services, CI, npm, yarn, RWD, Restfull Architecture
  • Doświadczenie w tworzeniu front-endu dla aplikacji w oparciu o architekturę SOA lub WOA
  • Wymagana bardzo dobra znajomość j. angielskiego – praca na projektach międzynarodowych

Nasz klient oferuje:

  • Długofalowa, stabilna współpraca z firmą będącą jedną z liderów w swoim segmencie
  • Możliwość rozwoju umiejętności technicznych oraz dalszego rozwoju zawodowego w wewnętrznych strukturach firmy
  • Współpracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku nastawionym na tworzenie innowacyjnych rozwiązań
  • Dodatkowy pakiet benefitów korporacyjnych oraz atrakcyjne wynagrodzenie