Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Senior SCM z jęz. niemieckim

Grafton Recruitment
wielkopolskie, relokacja do Krakowa
praca stacjonarna
2834 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: relokacja do Krakowa
Nr ref.: 4-13-38123/PC
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby zainteresowanych pogłębieniem doświadczenia zawodowego w kształtującej się strukturze start-upu w centrum Krakowa.
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Zakupów z językiem niemieckim.
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • zakup materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem i wewnętrznymi wytycznymi
  • prowadzenie i monitorowanie zgodności procesu dostarczania materiałów
  • negocjacja umów z dotychczasowymi dostawcami
  • budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z dostawcami
  • analiza trendów na rynku i tworzenie przewidywań
  • tworzenie strategii zakupowych
  • analiza ofert i umów w celu optymalizacji dokonywanych zakupów
  • zarządzanie bazą danych
Requirements:
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • bardzo dobra znajomośc języka niemieckiego (B2-C1)
  • doświadczenie w pracy dziale zakupów
  • motywacja do podjęcia pracy
  • pozytywne, proaktywne nastawienie do pracy
  • komunikatywność
  • wielozadaniowość
Benefits:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • atrakcyjny pakiet benefitów (w tym również pakiet relokacyjny)
  • liczne szkolenia zawodowe
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".