Najnowsze oferty pracy

  • Personalized Internet Ads Assessor - German Speaker

    TELUS International AI Inc.   dolnośląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista junior / mid  rekrutacja online
    2 dni
    Who is suitable for this work? We are looking for dynamic people who have strong communication skills and use the Internet daily. This is a freelance, independent contractor position. You will have the flexibility and freedom to work from your own home, working your own hours. What does the work...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior SEO Specialist

Rocket Media Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3167 dni temu

Ogłoszenie numer: 797753, z dnia 2015-09-10

Rocket Media to posiadająca kilkuletnie doświadczenie agencja, specjalizująca się w prowadzeniu kampanii Google AdWords (PPC) oraz świadcząca profesjonalne usługi pozycjonerskie (SEO). W wyniku dynamicznego rozwoju do naszego Zespołu (we Wrocławiu), poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • tworzenie i weryfikowanie strategii SEO,
  • aktywna współpraca z zespołem specjalistów,
  • aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie widoczności klientów w wyszukiwarce Google,
  • budowanie zaplecza do pozycjonowanych serwisów – znajomość popularnych systemów CMS.

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny),
  • bardzo dobra znajomość narzędzi e-marketingowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji, artykułów tematycznych,
  • systematyczność, samodzielność, pasja i zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • bardzo dobra znajomość Google Analytics i Google Webmaster Tools.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ogólnopolskim zasięgu, w młodym i dynamicznym zespole,
  • udział w ciekawych i innowacyjnych projektach,
  • wiele możliwości rozwijania umiejętności twardych i miękkich,
  • ciekawe wewnętrzne szkolenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • otwartość na innowacyjne i ciekawe pomysły,
  • komfortowe biuro w nowoczesnym biurowców, zlokalizowane blisko centrum.