Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Senior System Programmer

NComputing Sp. z o.o. Europa oddział w Polsce
małopolskie, Warszawa, Gdańsk, Kraków
praca stacjonarna
5843 dni temu

Ogłoszenie numer: 44326, z dnia 2008-05-20

NCOMPUTING Sp. z o.o. Europa oddział w Polsce Dynamicznie rozwijająca się firma o zasięgu międzynarodowym, lider rynku systemów wielodostępowych w segmencie rynku thin & ultra thin clients, z główną siedzibą w Stanach Zjednoczonych zatrudni do oddziałów w Polsce:

Miejsce pracy: małopolskie, Warszawa, Gdańsk, Kraków

Opis stanowiska

- tworzenie oprogramowania systemowego, - rozwój istniejących rozwiązań w dziedzinie technologii "thin client" oraz systemów wirtualizacji.

Wymagania

- biegła znajomość języka C,C++, - bardzo dobra znajomość architektury Win2k oraz Windows API, - dobra znajomość architektury PnP, WDM itp., - doświadczenie w tworzeniu sterowników jądra systemu Windows, - doświadczenie w tworzeniu serwisów systemowych Windows, - doświadczenie w posługiwaniu się debuggerem systemowym, - znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- pracę przy ciekawych projektach, - interesującą i stabilną pracę, - duże możliwości rozwoju, - atrakcyjne wynagrodzenie.