Senior Test Engineer

Hays Poland

Katowice

780 dni temu

Senior Test Engineer
Katowice
Senior Test Engineer
Katowice
Nr Ref.: 1070293

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy IT zlokalizowanej w Katowicach, poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej stanowiskiem Senior Test Engineer.

Twoje następne stanowisko
Jako Senior Test Engineer będziesz odpowiedzialny za analizę oraz wykonywanie przypadków testowych, wykonywanie testów manualnych i/lub automatycznych, przygotowywanie scenariuszy testowych, a także raportowanie błędów.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Aby być odpowiednim Kandydatem na to stanowisko, powinieneś posiadać ok. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, wykształcenie wyższe (idealnie – techniczne), jak również powinieneś posługiwać się językiem angielskim w stopniu dobrym. Jeśli posiadasz doświadczenie w testach automatycznych, a także certyfikat ISTQB, będzie to niewątpliwie twoim mocnym atutem.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych, atrakcyjne wynagrodzenie (6500 – 8500 zł brutto) zależne od wiedzy oraz umiejętności, a także pakiet benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Testów

Inżynier ds. Testów (TE) jest to osoba, który bada dany produkt - w celu zagwarantowania, że ma on wymaganą jakość zanim będzie wypuszczony do w produkcji. Inżynier ds. testów jest również odpowiedzialny za określenie najlepszego sposobu badania produktu. Do obowiązków osoba zatrudnionej na tym stanowisku należy, m.in.: przygotowywanie i przeprowadzanie testów i pomiarów, tworzenie ...
Inżynier ds. Testów Praca Inżynier ds. Testów

Rekrutują z Praca.pl