Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
ServiceNow Developer (praca zdalna)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
łódzkie, Rekolacja do woj. kujawsko-pomorskie (możliwość pracy zdalnej)
praca stacjonarna
3343 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Rekolacja do woj. kujawsko-pomorskie (możliwość pracy zdalnej)

Nr Ref.: 9-10-31390/PC

Opis stanowiska:
Moim Klientem jest jeden z europejskich liderów dostarczających najwyższej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się stabilną pozycją oraz pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców.

Firma znana jest na arenie międzynarodowej z unikatowych rozwiązań, wysokich standardów pracy oraz oferty rozwoju zawodowego popartego certyfikowanymi szkoleniami i atrakcyjnym pakietem pozapłacowym.

Obecnie do jednego z zespołów poszukuję Developera z doświadczeniem w rozwijaniu i konfigurowaniu platformy ServiceNow .

Klient mieści się w nowoczesnym centrum biznesowym w Centralno-Północnej Polsce, jednakże oferuje PRACĘ ZDALNĄ.

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie:
- Konfiguracja platformy ServiceNow.
- Rozwój platformy ServiceNow bazując na wymaganiach poszczególnych klientów, wdrażanie nowych funkcjonalności.
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, preferowane ukończone studia na kierunku IT.
- Bardzo dobra znajomość JavaScript.
- Doświadczenie w konfigurowaniu i rozwijaniu ServiceNow.
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
- Znajomość specyfiki procesów opartych na ITIL - mile widziane.
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
- Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne
- Prywatna opieka medyczna
- Ubezpieczenie na życie
- Możliwość pracy zdalnej

Aby aplikować na to stanowisko, proszę wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na lodz8@grafton.pl
P.S.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)