Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
SERWISANT / INŻYNIER SERWISU

Exim Coding
śląskie
praca stacjonarna
4663 dni temu

Profil firmy:

  • dystrybucja i serwis przemysłowych urządzeń znakujących
  • projektowanie i dostawa rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej

Zadania:
  • Serwisowanie, projektowanie i montaż na miejscu oraz u klientów urządzeń znakujących towary na maszynach pakujących.
  • Odpowiedzialność za techniczne utrzymanie parku maszynowego.
  • Szeroko rozumiana obsługa klienta.
  • Dbanie o rozwój działu serwisu.
  • Nadzór nad magazynem części zamiennych.
  • Przygotowywanie ofert.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Znajomość z zakresu automatyki, elektroniki , elektryki i mechaniki.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Gotowość do udział w szkoleniach.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Punktualność i profesjonalizm.
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Znajomość  czytania dokumentacji technicznej.
  • Mile widziana znajomość programowania PLC oraz projektowania w programach typu Autocad lub Solidworks.
Oferujemy:
  • Pracę w sympatycznym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)