Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Serwisant - Kierowca

SRT SIETOM Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6697 dni temu

Ogłoszenie numer: 17405, z dnia 2006-01-18

Ogólnopolska Firma zajmująca się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do sprzętu drukującego, serwisem urządzeń drukujących oraz sprzedażą i serwisem notebooków

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: - naprawa sprzętu drukującego - dostawa towaru - pomoc w podręcznym magazynie wyrobów gotowych i części

Wymagania

Profil Kandydata: - student studiów zaocznych - prawo jazdy oraz doświadczenie w prowadzeniu auta - zdolności manualne - zainteresowanie branżą elektroniczną (mile widziane doświadczenie) - umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

Wybranemu Kandydatowi Firma oferuje: - szkolenia produktowe - rozwój zawodowy, poprzez kontakt z nowoczesnymi technologiami druku - miłe i przyjazne środowisko pracy - samochód oraz telefon komórkowy do użytku służbowego