Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Serwisant/Kierowca

SIETOM Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5927 dni temu

Ogłoszenie numer: 40660, z dnia 2008-02-27

Sietom Sp. z o.o. istnieje od 1992 r i zajmuje się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do sprzętu drukującego, serwisem urządzeń drukujących oraz sprzedażą i serwisem notebooków.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: - naprawa sprzętu drukującego - dostawa towaru do klienta - pomoc w podręcznym magazynie tonerów i części

Wymagania

- student studiów zaocznych lub wieczorowych - prawo jazdy/doświadczenie w prowadzeniu samochodu - zdolności manualne - zainteresowanie branżą elektroniczną - umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

Wybranej osobie firma oferuje: - szkolenia produktowe - rozwój zawodowy, poprzez kontakt z nowoczesnymi technologiami druku - przyjazne środowisko pracy - pracę na umowę-zlecenie z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę - samochód i telefon komórkowy do użytku służbowego