Serwisant maszyn budowlanych

Hays Poland

Polska

781 dni temu

Serwisant maszyn budowlanych
Polska
Serwisant maszyn budowlanych
Polska
Nr Ref.: 1067697

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Twój nowy pracodawca
Będziesz pracował dla firmy, która dostarcza wysokiej jakości usługi serwisowe nowoczesnych maszyn budowlanych w branży kolejowej. Firma jest wiodącym producentem maszyn, które są wykorzystywane i cenione przez największe firmy budowlane w Europie.

Twoje nowe stanowisko
Będziesz prowadził usługi serwisowe maszyn kolejowych, które obejmują działania związane z naprawą, konserwacją i montażem w zakresie elektroniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki i mechaniki. Będziesz aktywnie współpracował z działem technicznym, wdrażał nowe maszyny i szkolił operatorów.

Czego potrzebujesz, żeby odnieść sukces
Potrzebujesz posiadać doświadczenie techniczne w zakresie elektroniki, hydrauliki i mechaniki. Powinieneś posługiwać się językiem niemieckim lub angielskim na poziomie komunikatywnym oraz mieć prawo jazdy kat. B. Mile widziane jest wykształcenie wyższe techniczne. Jeśli jesteś otwarty na pracę w delegacji i potrafisz posługiwać się pakietem MS Office będziesz odpowiednim Kandydatem na to stanowisko.

Co dostaniesz w zamian
W zamian otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz pakiet socjalny. Pracodawca pokryje koszty delegacji, zapewni samochód służbowy, laptopa oraz telefon komórkowy. Zdobędziesz doświadczenie w pracy z nowoczesnymi maszynami budowlanymi w branży kolejowej.

Co musisz zrobić
Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij do nas aktualną wersję swojego CV.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl