Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Serwisant maszyn CNC

Elumatec Polska Sp z o. o.
podkarpackie
praca stacjonarna
5629 dni temu

Ogłoszenie numer: 53901, z dnia 2008-12-19

Jesteśmy wiodącym producentem maszyn do obróbki profili PVC i aluminium. Są to zarówno maszyny manualne, jak również w pełni automatyczne, wieloosiowe centra obróbcze. Szczegóły na stronie www.elumatec.de

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do serwisu i uruchamiania maszyn do obróbki profili PVC oraz aluminiowych u klienta.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w serwisowaniu maszyn CNC lub branżach pokrewnych
  • znajomość automatyki przemysłowej
  • biegła znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność rozwiązywania problemów mechanicznych jak również elektronicznych
  • dyspozycyjność, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B z doświadczeniem
  • gotowość do częstych wyjazdów

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole
  • samochód służbowy
  • telefon komórkowy, laptop
  • szkolenia w firmie macierzystej
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników i zaangażowania