Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Serwisant Systemów Komputerowych

4COM Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
4783 dni temu

Ogłoszenie numer: 142691, z dnia 2011-04-08

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, w którym nawet szef mówi ludzkim głosem - zapraszamy do nas!

Jesteśmy dostawcą profesjonalnych usług informatycznych kierowanych do małych i średnich przedsiębiorstw. Zajmujemy się dostarczaniem, modyfikacją, wdrażaniem oraz obsługą systemów klasy ERP, CRM.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Zdalna i „fizyczna" obsługa serwisowa Klientów (wyłącznie Firmy)
  • Instalacje systemów komputerowych, oprogramowania specjalistycznego, urządzeń itp,
  • Naprawy, przeglądy i konserwacje sprzętu komputerowego,
  • Instalacje i serwis kas i drukarek fiskalnych
  • Wdrożenia, serwis i rozwój programów InsERT
  • Szkolenie, doradztwo i udzielanie pomocy technicznej klientom.
  • Dokumentowanie wykonanych prac,
  • Wsparcie doradcze działu sprzedaży w przygotowaniu ofert dla klientów

Wymagania

  • Znajomość popartą doświadczeniem w pracy serwisowej z oprogramowaniem Insert GT/ NAVIREO /lub innym podobnym- np. Programy firmy COMARCH lub SAGE/
  • Bardzo dobra znajomość techniczna sprzętu komputerowego,
  • Bardzo dobra znajomość serwisowa systemów operacyjnych rodziny MS Windows oraz LINUX,
  • Umiejętność serwisowania urządzeń fiskalnych (mile widziane)
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Lojalność wobec pracodawcy
  • Wysokia kultura osobista i optymizm
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Gwarantujemy odpowiednio dobrany program szkoleń oraz motywacyjny system wynagradzania.