Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Serwisant urządzeń elektronicznych

TAHOE
Wrocław
praca stacjonarna
6230 dni temu

Ogłoszenie numer: 29154, z dnia 2007-05-07

TAHOE

producent specjalistycznego sprzętu telekomunikacyjnego

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika należeć będzie: - naprawa urządzeń odesłanych do serwisu przez klientów (modemy DSL, routery, karty PCI, itp.) - uruchamianie nowozmontowanych urządzeń, które nie działają poprawnie na skutek błędu podczas montażu

Wymagania

- umiejętność wlutowywania i wylutowywania dużych układów SMD (np. TQFP-176 i większych, mile widziane doświadczenie z lutowaniem BGA) - umiejętność uruchamiania złożonych urządzeń mikroprocesorowych - min. wykształcenie średnie techniczne - doświadczenie w serwisie urządzeń elektronicznych (np. GSM) będzie dużym atutem

Oferujemy

Oferujemy stałą pracę w młodym zespole, w innowacyjnej firmie zajmujące się projektowaniem i produkcją nowoczesnych urządzeń sieciowych.