Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista Sharepoint Warszawa
Sharepoint Administrator (O365, Exchange, Skype, Sharepoint)

Grafton Recruitment
Warszawa
praca stacjonarna
2870 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Warszawa
Nr ref.: 2-10-37967/PC
Moim Klientem jest globalny lider pochodzenia skandynawskiego znany ze swojego innowacyjnego podejścia do biznesu i wysokich standardów pracy.

Obecnie dla tego Klienta poszukuję profesjonalnego Office 365/Sharepoint Administratora, który będzie pracował w zespole należącym do globalnego IT Service Delivery Centre zlokalizowanego w Warszawie.

Na główne obowiązki składają się:
  • Kompleksowa administracja platformą Office 365,
  • Administrowanie: Exchange Online, Skype, Sharepoint Online, Onedrive i innymi narzędziami umożliwiającymi komunikację wewnątrz organizacji,
  • Administracja Sharepoint Server 2010,
  • Rozwiązywanie incydentów i problemów technicznych w ww. obszarze (2/3 linia wsparcia),
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Dbanie o dobrą atmosferę w zespole!
Requirements:
  • Minumum 3 lata doświadczenia jako administrator IT,
  • Doświadczenie w zarządzaniu cloud services, Exchange/Sharepoint oraz mile widziane - Windows Server,
  • Umiejętność tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, ponieważ osoba na tym stanowisku będzie pracowała na potrzeby globalne,
  • Znajomość ITIL,
  • Pozytywny drive, możliwość oceny pojawiających się problemów z dużym skoncentrowaniem na detalach i jakości
  • Proaktywność, umiejętność rozwiązywania problemów, ale również ich unikania poprzez nastawienie na bycie “always one step ahead”
  • Otwartość na zagraniczne wyjazdy w ramach szkoleń i większych projektów
Benefits:
  • Możliwość pracy z kompleksową infrastrukturą w kontekście globalnym oraz z produktami typu enterprise
  • Umowa o pracę
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń na poziomie międzynarodowym.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".