Zobacz więcej ofert pracy

SharePoint Developer

Nigel Frank International
Wrocław
praca stacjonarna
2808 dni temu

Nigel Frank International jest globalnym leaderem w rekrutacji na niszowym rynku IT.

Nasi specjaliści zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Wroclaw
Nr ref.: 18082016AK

Nigel Frank International obecnie poszukuje kandydata na stanowisko MS SharePoint Developer, dla jednego z naszych klientów z branży finansowej.

Obowiązki:

  • wspomaganie pracy systemu MS SharePoint w firmie
  • projektowanie i zarządzanie innowacyjnymi technologiami oraz aplikacjami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • doświadczenia w pracy z MS SharePoint
  • doświadczenie w pracy z Windows Server mile widziane
  • dobry poziom języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szeroki pakiet socjalny
  • możliwość udziału w kursach i szkoleniach