Zobacz więcej ofert pracy

SharePoint Developer

NBC Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2557 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SPD/Waw/0417/DP

Zadania:
  • Przeprowadzanie analiz, projektowanie i implementacja komponentów składowych aplikacji uruchamianych w środowisku SharePoint
  • Rozbudowa i utrzymanie istniejących systemów/aplikacji/interfejsów/baz danych.
  • Udział w tworzeniu oprogramowania w technologii Microsoft .NET
  • Identyfikacja oraz rozwiązywanie problemów w zakresie aplikacji działających w środowisku SharePoint
  • Utrzymywanie aktualnej dokumentacji przygotowywanych
    i wdrażanych rozwiązań
  • Diagnoza i rozwiązywanie incydentów oraz problemów eksploatacyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia w projektach wdrożeniowych Sharepoint
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Certyfikat MCSD lub pokrewny
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologii .NET wraz z projektowaniem i implementacją rozwiązań w oparciu o MS SharePoint
  • Doświadczenie we wdrażaniu, testowaniu oraz optymalizacji rozwiązań na platformie SharePoint
  • Wiedza pozwalająca na weryfikację i optymalizację kodów źródłowych
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę MultiSport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne… (zapytaj nas)