Zobacz więcej ofert pracy

Sharepoint Developer

Nigel Frank International
Gdynia
praca stacjonarna
2406 dni temu

Nigel Frank International jest liderem w rekrutacji specjalistów  Microsoft* (.NET, MS Sharepoint, BI, MS Dynamics CRM, AX, NAV). Dzięki specjalizacji w wąskiej dziedzinie współpracujemy z najważniejszymi pracodawcami w Polsce.

Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: 20092017

Nigel Frank International poszukuje kandydata na stanowisko Sharepoint Developer dla jednego z klientów w Gdynia z możliwością pracy zdalnej.

Obowiązki:

- Projektowanie, implementacja i analiza komponentów składowych aplikacja.

- Projektowanie aplikacji przy użyciu  .NET, Javascript, HTML5.

- Utrzymanie i rozbudowa istniejących systemów.

Wymagania:

- Doskonała znajomość Sharepoint 2007/2010/2013 a także C#, .NET.

- Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

- Wykształcenie wyższe informatyczne.

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem.

Oferowane są:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów, karta lunchowo, karta Multisport, ubezpieczanie, prywatna opieka zdrowotna.

- Możliwość pracy z najlepszymi specjalistami i pracy w ciekawych projektach.

- Praca w miłej i przyjaznej atmosferze w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres a.karp@nigelfrank.com.