Zobacz więcej ofert pracy

Sharepoint developer

Coders Center Sp. z o.o.
dolnośląskie, Niemcy, Frankfurt
praca stacjonarna
3207 dni temu

Coders Center Sp. z o.o. to młoda, prężnie rozwijająca się firma IT utworzona przez ekspertów i praktyków z branży. Jednym z obszarów działalności firmy jest outsourcing świadczony dla firm polskich i zagranicznych. Współpracujemy z klientami z Anglii, Austrii, Czech, Hiszpanii, Irlandii, Niemiec, Słowacji, Szwecji, Belgii i innych. Z naszych usług korzystają firmy działające w branżach telekomunikacyjnej, energetycznej, automotive, IT.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę:  https://coders.center

Dla naszego Klienta zagranicznego do projektu outsourcingowego poszukujemy:

Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt
Nr ref.: WR-07-1501

Opis stanowiska

Praca w zespole projektowym we Frankfurcie. Możliwość pracy w systemie rotacyjnym, tj. częściowo praca u klienta i zdalna.

Czego oczekujemy od przyszłego Codersa?

  • Doświadczenia w SharePoint 2010/2013 (od strony możliwości jego rozszerzania),
  • Znajomości .NET, JavaScript, AngularJS,
  • Doświadczenie Oracle database, windows administration,
  • Otwarty umysł,
  • Komunikatywny język angielski,
  • Komunikatywny język niemiecki lub chęć nauki języka.

Mile widziane będą:

  • Umiejętności projektowania rozwiązań na tej platformie (w szczególności wykorzystanie standardowych funkcji),
  • Umiejętności wyceny koncepcji,
  • Doświadczenia we wdrożeniach systemów wykorzystywanych w dużych przedsiębiorstwach,
  • Doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym.

Oferujemy:

  • Stawka za dzień pracy 800-1000 PLN netto w zależności od posiadanych kompetencji,
  • Bonus relokacyjny na start 2000 PLN netto PLN,
  • Bonus roczny uzależniony od wypracowanych zysków firmy,
  • Możliwość pracy nad różnymi projektem dla klientów firmy,
  • Ubezpieczenie medyczne i grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Współpraca na umowę o pracę lub kontrakt.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Coders Center Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu"