Cieśla Budowlany, Murarz, Zbrojarz, Operator Żurawia Wieżowego Minimum Kat. 2
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Cieśla Budowlany, Murarz, Zbrojarz, Operator Żurawia Wieżowego Minimum Kat. 2

Poznaj pracodawcę

Grunwaldzka 25
45-054 Opole
woj. opolskie
www.polbau.pl

Cieśla Budowlany, Murarz, Zbrojarz, Operator Żurawia Wieżowego Minimum Kat. 2 - Ogłoszenie archiwalne

Praca Zakład Techniczno-Budowlany POLBAU Sp.z o.o. / Architektura / Budownictwo / Geodezja / Praca fizyczna / Niemcy / Niemcy

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 19812, z dnia 2006-05-16

Zakład Techniczno-Budowlany POLBAU Sp.z o.o.

Zakład Techniczno- Budowlany POLBAU powstał w Opolu w 1989 roku. Szybko stał się firmą o ustalonej, wysokiej randze, znaną początkowo na niemieckim, a następnie także na polskim rynku usług budowlanych. Dziś jest potężnym zakładem produkcyjno- budowlanym, działającym na terenie Niemiec i Polski, którego możliwości wykonawcze potwierdzają rozmaitego rodzaju prestiżowe certyfikaty jakościowe (m.in. ISO 9001:2000, AQAP) i uznaniowe (m.in. Lider Opolskich Eksporterów).

Cieśla Budowlany, Murarz, Zbrojarz, Operator Żurawia Wieżowego Minimum Kat. 2

Miejsce pracy: Niemcy / Niemcy

 

Opis stanowiska

brak

Wymagania

Potrzebujemy pracowników do Niemiec oraz do kraju: - cieśli budowlanych, - murarzy, - zbrojarzy, - operatorów żurawia wieżowego kat. min. II
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.