Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Doradca Klienta - Katowice

AMR Finanse
Katowice
praca stacjonarna
6370 dni temu

Ogłoszenie numer: 24949, z dnia 2006-12-11

AMR Finanse

Firma AMR Finanse jest autoryzowanym Partnerem największych banków w Polsce ze specjalizacją w kredytach hipotecznych, inwestycyjnych i samochodowych.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Pozyskiwanie i obsługa Klienta biznesowego i detalicznego.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie. Prawo jazdy kat. B. Entuzjazm i intuicja handlowa. Doskonałe umiejętności interpersonalne. Doświadczenie w sektorze bankowym będzie preferowane, choć wstępnie nie jest wymagane.

Oferujemy

Umowa o pracę. Pensja zasadnicza + premie i prowizje. Narzędzia pracy. Zapewniamy bezpłatne szkolenia z produktów i procedur bankowych w sektorach zapewniających niczym nieograniczony rozwój własny i progres finansowy.