Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Kebab-Döner, Fachowiec do Nabijania /Budowania Dönera- Ogłoszenie archiwalne

Praca FFC GmbH / Gastronomia / Catering / Niemcy

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 24984, z dnia 2006-11-29

FFC GmbH

Firma przetworstwa miesnego.

Kebab-Döner, Fachowiec do Nabijania /Budowania Dönera

Miejsce pracy: Niemcy

 

Opis stanowiska

Produkcja Kebabu / Dönera z kurczaka,indyka i mielonki cielecej. Wszystkie prace zwiazane z ta produkcja a w szczegolnosci fachowe nabijanie/ budowa Kebabu na szpice.

Wymagania

Profesionalne opanowanie nabijania-budowy szpisow kebabu/dönera

Oferujemy

Roczne kontrakty z mozliwoscia przedluzenia. 1.300,- Euro netto,bezplatne wyzywienie , zakwaterowanie i zwrot kosztoe podrozy.Legalne zatrudnienie na zasadzie kontraktu przez wspolpracujaca firme polska.System pracy: po 6 przepracowanych tygodniach powrot na dwa tygodnie do Polski itd.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.