ekspedientka  
Jesteś tutaj:  Strona Główna » ekspedientka

ekspedientka - Ogłoszenie archiwalne

Praca NO COMMENT shops / Administracja biurowa / Sprzedaż / Obsługa klienta / Warszawa

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Samodzielny Account Manager TeamQuest mazowieckie

Samodzielny Account Manager TeamQuest mazowieckie

Release Engineer (Very Good command of English) TeamQuest mazowieckie

Koordynator Serwisu Hays Poland mazowieckie

Cash Application Analyst Hays Poland mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 40268, z dnia 28-01-2008

NO COMMENT shops

NO COMMENT shops to rodząca się sieć sprzedaży damskiej odzieży młodzieżowej prêt-à-porter. Nasza firma znana jest z profesjonalizmu oraz przyjaznej atmosfery w pracy, opierającej się na autentyczności oraz szczerości w kontaktach międzyludzkich.

ekspedientka

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

 

Opis stanowiska

-obsługa klienta, -przyjmowanie towaru, -obsługa komputera i urządzeń biurowych, -wraz z innymi w Centrali kontrolowanie, kierowanie i zarządzanie siecią sklepów, osiągając i rozwijając ich wyniki sprzedażowe, -uczestnictwo w otwieraniu nowych placówek, -dbanie o wizualizację w centrali zgodnie z naszą polityką merchandisingu.

Wymagania

-wykształcenie minimum średnie -podstawowa obsługa komputera -osoba aktywna,kreatywna, pełna entuzjazmu, odpowiedzialna i otwarta na nowe wyzwania, pasjonująca się modą... zainteresowanie modą doświadczenie w sprzedaży odzieży damskiej bądź w dużej dystrybucji,

Oferujemy

-praca w młodym zespole -możliwość awansu -możliwość rozwoju umiejętności w zakresie zarządzania sklepami odzieżowymi, profesjonalnej sprzedaży oraz zasad merchandisingu -stały kontakt z nowościami świata mody
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

 
 
 
 
Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

 

Copyright © 2003 - 2015 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16578 / 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.

ekspedientka