ekspedientka
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » ekspedientka

ekspedientka - Ogłoszenie archiwalne

Praca NO COMMENT shops / Administracja biurowa / Sprzedaż / Obsługa klienta / Warszawa

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Senior JavaEE Developer Hays Poland mazowieckie

SAP FI/CO Senior Analyst Hays Poland mazowieckie

Starszy Prawnik - Departament Korporacyjny oraz Fuzji i Przejęć Hays Poland mazowieckie

Chinese speakers with sales experience Hays Poland mazowieckie

SAP SCM/MM Hays Poland mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 40268, z dnia 28-01-2008

NO COMMENT shops

NO COMMENT shops to rodząca się sieć sprzedaży damskiej odzieży młodzieżowej prêt-à-porter. Nasza firma znana jest z profesjonalizmu oraz przyjaznej atmosfery w pracy, opierającej się na autentyczności oraz szczerości w kontaktach międzyludzkich.

ekspedientka

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

 

Opis stanowiska

-obsługa klienta, -przyjmowanie towaru, -obsługa komputera i urządzeń biurowych, -wraz z innymi w Centrali kontrolowanie, kierowanie i zarządzanie siecią sklepów, osiągając i rozwijając ich wyniki sprzedażowe, -uczestnictwo w otwieraniu nowych placówek, -dbanie o wizualizację w centrali zgodnie z naszą polityką merchandisingu.

Wymagania

-wykształcenie minimum średnie -podstawowa obsługa komputera -osoba aktywna,kreatywna, pełna entuzjazmu, odpowiedzialna i otwarta na nowe wyzwania, pasjonująca się modą... zainteresowanie modą doświadczenie w sprzedaży odzieży damskiej bądź w dużej dystrybucji,

Oferujemy

-praca w młodym zespole -możliwość awansu -możliwość rozwoju umiejętności w zakresie zarządzania sklepami odzieżowymi, profesjonalnej sprzedaży oraz zasad merchandisingu -stały kontakt z nowościami świata mody
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

 
 
 
 
Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

 

Copyright © 2003 - 2016 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16838 / 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.

ekspedientka