Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka Kierownika działu Anime

Vision Film Sp. z o.o. SKA
Warszawa
praca stacjonarna
5399 dni temu

Ogłoszenie numer: 69925, z dnia 2009-07-15

Vision Film Distribution - istnieje od 1991 roku i prowadzi działalność w dziedzinie dystrybucji kinowej, DVD i licencji telewizyjnych oraz produkcji filmowej. Działając jedynie w oparciu o polski kapitał firma systematycznie wzmacniała swoją pozycję stając się w rezultacie najlepszym dystrybutorem niezależnym na polskim rynku.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 1/AG/V

Opis stanowiska

  • kontakty z prasą i klientami firmy;
  • organizacja spotkań, konferencji;
  • organizowanie zagranicznych podróży służbowych;
  • dbanie o dobry wizerunek firmy;
  • redagowanie strony www;
  • koordynowanie korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej;
  • kontrola opracowywanych materiałów produkcyjnych
  • wykonywanie innych prac biurowych i redakcyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie;
  • bardzo dobra znajomość branży anime;
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • dobra organizacja pracy własnej, dokładność i zaangażowanie.
  • Znajomość j. japońskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane będzie także doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie;
  • możliwość zwiększenia doświadczenia;
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • możliwość spełnienia marzeń i ambicji zawodowych.