Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Administrator Sieci LAN/WAN

Klient portalu Praca.pl
Wrocław
praca stacjonarna
5329 dni temu

Ogłoszenie numer: 76676, z dnia 2009-09-30

Dla naszego Klienta, ogólnopolskiej firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości pracy sieci komputerowych w siedzibie firmy i oddziałach terenowych
  • planowanie rozwoju sieci i dokumentowanie przeprowadzonych zmian
  • zaangażowanie w pracę zespołów projektowych
  • bieżące wsparcie dla użytkowników sieci

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy: administracja dużymi sieciami LAN (pow. 500 stanowisk), administracja sieciami WAN (technologie WAN: MPLS, FR, ISDN, zabezpieczenia WAN
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów dotyczących rozbudowy infrastruktury sieciowej
  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w zarządzaniu bezpieczeństwem ruchu w sieci i w administrowaniu urządzeniami Cisco
  • nienaganna obsługa użytkowników, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • mile widziane certyfikaty Cisco

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe uzupełnione o system premiowy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • pakiet świadczeń dodatkowych oraz szkolenia zewnętrzne