Pracownik Salonu Gier
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Pracownik Salonu Gier

Pracownik Salonu Gier - Ogłoszenie archiwalne

Praca Club Fair Play Sp. z o.o. / Media / Sztuka / Rozrywka / Hrubieszów

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Pracownik Call Center Manpower lubelskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 92692, z dnia 02-03-2010

Club Fair Play Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Hrubieszów

Opis stanowiska

  • Obsługa Klientów salonu gier na automatach o wysokich wygranych;
  • Zapewnienie najwyższej jakości usług dla Klientów Salonu;
  • Dbanie o wizerunek firmy;
  • Dbanie o przestrzeganie regulaminu na terenie salonu gier;
  • Dbanie o porządek w Salonie;

Wymagania

  • Niekaralność (bezwzględnie wymagane);
  • Uczciwość i odpowiedzialność;
  • Wiek pomiędzy 25-50 lat;
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Miła aparycja;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Gotowość do pracy zmianowej;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Kreatywność i zaangażowanie;
  • Skrupulatność;

Oferujemy

  • Stabilną pracę;
  • Pracę zmianową;
  • Możliwość rozwoju i awansu;
  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Szkolenia;
  • Umowę o pracę;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16398 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.