Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Czechy
Pracownik Produkcji/czechy

Prowork
Czechy, Pilzno
praca stacjonarna
6517 dni temu

Ogłoszenie numer: 20074, z dnia 2006-05-15

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników . Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu .

Miejsce pracy: Czechy, Pilzno

Nr Ref.: czechy praca

Opis stanowiska

Stała praca w nowoczesnej fabryce – umowa o pracę. Wynagrodzenie netto 60 koron/godzinę + możliwość nadgodzin (pensja bez nadgodzin w przeliczeniu to ok. 1350 zł netto) Zakwaterowanie: hotel pracowniczy (pokoje 3-4 osobowe), koszt to 1500 koron/miesięcznie (ok. 200zł) Bezpłatny transport do/z pracy. Bezpłatny transport autobusem z Polski (odbiór z Wroclawia) Zaliczka na zagospodarowanie po przyjeżdzie Rozpoczecie pracy 29 sierpien 2006

Wymagania

Dobry stan zdrowia Niekaralność (zaświadczenie o niekaralności ) Nie jest wymagane doswiadzcenie- pracodawca oferuje przeszkolenie nie jest wymagana znajomosc jezyka obcego Gotowosc do rozpoczecia pracy od zaraz.Możliwość wspólnego zamieszkania dla par/małżeństw