Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Kebab-Döner, Fachowiec do Nabijania /Budowania Dönera

FFC GmbH
Niemcy
praca stacjonarna
6336 dni temu

Ogłoszenie numer: 24984, z dnia 2006-12-20

FFC GmbH

Firma przetworstwa miesnego.

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

Produkcja Kebabu / Dönera z kurczaka,indyka i mielonki cielecej. Wszystkie prace zwiazane z ta produkcja a w szczegolnosci fachowe nabijanie/ budowa Kebabu na szpice.

Wymagania

Profesionalne opanowanie nabijania-budowy szpisow kebabu/dönera

Oferujemy

Roczne kontrakty z mozliwoscia przedluzenia. 1.300,- Euro netto,bezplatne wyzywienie , zakwaterowanie i zwrot kosztoe podrozy.Legalne zatrudnienie na zasadzie kontraktu przez wspolpracujaca firme polska.System pracy: po 6 przepracowanych tygodniach powrot na dwa tygodnie do Polski itd.