Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Ślusarz z umiejętnością lutowania lub spawania

Mika Plus E.W. Mikos Sp. Jawna
dolnośląskie
praca stacjonarna
5443 dni temu

Ogłoszenie numer: 69078, z dnia 2009-07-06

Mika Plus E.W. Mikos Sp. Jawna zajmuje się produkcją i zbytem grzejników łazienkowych z rur miedzianych i stalowych. Jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, posiada rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • praca przy produkcji grzejników.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • silna motywacja do pracy,
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość poznania nowych technologii w branży obróbki metalu, zdobycia uprawnień i kwalifikacji w zakresie spawania.