Zobacz więcej ofert pracy

ŚLUSARZ

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań, Poznań-Zawady
praca stacjonarna
5839 dni temu

Ogłoszenie numer: 45596, z dnia 2008-06-19

Agencja Pracy Tymczasowej (nr.rej.1428/3) SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Poznań, Poznań-Zawady

Nr Ref.: PO/SP/Ś

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko ślusarz.

Wymagania

-wykształcenie kierunkowe-zawodowe -znajomość rysunku technicznego -umiejętność obsługi maszyn: wiertarka, gilotyna, przecinarka, szlifierka itp. -doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarz

Oferujemy

-wynagrodzenie: od 1400 do 1600 zł netto miesięcznie -pracę od poniedziałku do piątku