Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Social Media Manager

TeamQuest Łukasz Łukaszewicz
Warszawa
praca stacjonarna
4830 dni temu

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy, agencji marketingowej typu „FULL SERVICE",

będącej częścią międzynarodowego biznesu

szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych w kanałach społecznościowych w oparciu o analizę potrzeb klientów
  • Budowanie i zarządzanie społecznościami kreowanymi wokół marek i produktów klientów (animacja życia społeczności, aktywizacja nowych użytkowników)
  • Prowadzenie działań z zakresu ePR
  • Raportowanie efektów prowadzonych działań
Wymagania:
  • Min. 5 zrealizowanych projektów z obszaru PR/reklama w serwisach społecznościowych
  • Znajomość serwisów społecznościowych
  • Znajomość rynku reklamy internetowej
  • Znajomość zagadnień SEO/SEM
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Twórcze podejście do pracy, czerpanie przyjemności z podejmowania wyzwań i nauki nowych rzeczy
  • Rozumienie idei i potencjału serwisów społecznościowych
  • Posiadanie konta na facebooku, twitterze/blipie i googlach
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Skrupulatność, sumienność i samoorganizacja pracy
Dodatkowo
  • Szukamy osób kreatywnych,
  • Otwartych na nowe wyzwania,
  • Gotowych do podjęcia dyskusji na tematy artystyczne,
  • Z głowami pełnymi nowych pomysłów i odwagą aby je realizować
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub kontrakt
  • Pracę w międzynarodowej agencji marketingowej

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Łukasz Łukaszewicz z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest Łukasz Łukaszewicz z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 5292