Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Software Quality Assurance Engineer / Tester

Deltavista Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4830 dni temu

Grupa Deltavista stworzyła i zarządza wiodącymi systemami integrującymi dane o osobach fizycznych i firmach. Dzięki zaawansowanym technologiom Deltavista w unikalny sposób potrafi wiązać oraz interpretować dane dostarczając kompletnej informacji w formie nowatorskich rozwiązań informatycznych dla sektorów finansowego, telekomunikacyjnego oraz handlowego

Oddział w Krakowie, powstały w 2001r., stanowi centrum badawczo-rozwojowe grupy Deltavista. Zajmuje się rozwojem „Deltavista Service Platform" – zaawansowanej technologicznie platformy do przetwarzania danych - oraz realizacją na jej bazie projektów dla klientów grupy.

W związku z dynamicznym rozwojem oddziału poszukujemy nowych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: SQAE/10

Zadania:
  • poznanie architektury systemu oraz produktów
  • przygotowywanie scenariuszy testów dopasowanych do wymagań biznesowych
  • stworzenie i utrzymywanie platformy do testów regresyjnych
  • przygotowywanie i przeprowadzanie testów oprogramowania
  • implementacja testów automatycznych
  • wsparcie techniczne produktów działających w produkcji
Wymagania:
  • wyksztalcenie wyższe w informatyce lub pokrewnej dziedzinie
  • doświadczenie w pracy zwiazane z tematyką QA
  • znajomość języka Java na poziomie średnim
  • znajomość języka SQL
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
  • chęć uczenia się
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • kreatywność
  • doświadczenie w pracy na stanowisku software engineer bedzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • wyjątkową atmosferę w zespole
  • pełną wyzwań pracę z zaawansowanymi technologiami przy interesujących międzynarodowych projektach
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość pracy stałej lub okresowej za granicą w spółkach powiązanych
  • pakiet socjalny
  • szkolenia