Spawacz 111 i 136

Kowalski Consulting Sp. z.o.o.

4 dni temu

Grupa Kowalski na potrzeby projektów realizowanych na terenie Finlandii
poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Finlandia / Helsinki

OBOWIĄZKI:
  • spawanie konstrukcji stalowych z blachy czarnej metodą 111 i 136,
  • FW i BW,
  • zakres grubości od w zakresie <5 do 15 mm.
  • grupa materiałowa 1,
  • praca na wysokości.
WYMAGANIA:
  • trzy letnie doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych,
  • ważne certyfikaty na 111 i 136,
  • język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej,
  • gotowość pracy w Finlandii.
OFERUJEMY:
  • estońska umowa o pracę,
  • stawka 7,5 € netto/h
  • dieta dzienna 30€,
  • wynagrodzenie średnio na m-c ok. 2500 – 2900€ netto,
  • organizację i opłacenie przelotu Finlandii,
  • zjazdy do Polski co 6 tygodni opłacone przez firmę,
  • opłacony transport lokalny,
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie opłacone przez firmę,
  • praca od stycznia 2018.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Kowalski Consulting to polsko-fińska firma zarządzana przez profesjonalistów, którzy połączyli pasję i doświadczenie z pracą. Młody, dynamiczny i niezwykle ambitny zespół daje gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług. Priorytetem Kowalski Consulting jest nieustanny rozwój. Nasza wizja rozwoju zakłada wykorzystanie zdywersyfikowanej wiedzy branżowej i jej skumulowanej konwersji na rezultat na rynku HR. Stale poszerzamy ofertę i pracujemy nad bieżącymi projektami, aby nasz Klient mógł się czuć zadowolony, a owocna współpraca trwała przez lata.

Poznaj stanowisko: Spawacz

Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Spawacz Praca Spawacz