Spawacz MAG

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG

9 dni temu

Firma Fair Personal + Qualifizierung GmbH & Co.KG została nagrodzona 1-szym miejscem iGZ w kategorii: "Opieka i warunki mieszkalne dla pracowników".

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Spawacz MAG
Nr ref.: mag-niem/2018
Obowiązki:
  • spawanie metodą MAG
  • spawanie konstrukcji stalowych, cienkich i/lub grubych blach
  • spawanie części do maszyn
  • spawanie wg rysunku technicznego
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza min. 2 lata
  • wymagana znajomość j. niemieckiego
  • prawo jazdy i samochód
  • znajomość rysunku technicznego
Oferujemy:
  • umowę o pracę na cały etat
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi
  • stawkę od 13,00 eur/h brutto
  • zapewnione zakwaterowanie (odpłatne) w pokojach 1 i 2 osobowych
  • pracę od zaraz
  • pomoc konsultantów polskojęzycznych w sprawach administracyjnych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj stanowisko: Spawacz

Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Spawacz Praca Spawacz