Podobne oferty pracy

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Spawacz/Mechanik maszyn i urządzeń (m/k)
Miejsce pracy: Chełmża, Toruń
Nr ref.: POT/POZ/0717
Obowiązki:
  • wykonywanie napraw i przeglądów maszyn i urządzeń,
  • podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych w zakresie problemów technicznych,
  • spawanie.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • umiejętności techniczne do obsługi maszyn,
  • uprawnienia spawalnicze,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (w szczególności obsługa elektronarzędzi).
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie w ustabilizowanej firmie,
  • możliwość rozwoju,
  • miejsce pracy: Chełmża,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • oferta dotyczy pracy stałej.

Bliższe informacje pod numerem telefonu 609 080 952.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj stanowisko: Spawacz

Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl