Spawacz

MAGO S.A.

Rusiec/ k Nadarzyna

3 dni temu

Jesteśmy europejskim dostawcą rozwiązań dla branży handlowej.

Do naszego zespołu poszukujemy:

Spawacz
Miejsce pracy: Rusiec/ k Nadarzyna

GŁÓWNE ZADANIA:
  • Spawanie metodą MIG/MAG różnego rodzaju detali metalowych i konstrukcji stalowych
  • Spawanie zgodnie z wyznaczonymi normami produkcji elementów metalowych
  • Kontrola wykonanych detali
PROFIL KANDYDATA:
  • Uprawnienia spawalnicze MIG/MAG
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku spawacza MIG/MAG
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i dokładność
OFERUJEMY:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz system premiowania
  • Pakiet opieki medycznej i możliwość przystąpienia grupowego ubezpieczenia na życie
  • Bardzo dobry dojazd nową trasą szybkiego ruchu (ok. 20 min. z Warszawy)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z podaniem stanowiska w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku:

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Poznaj stanowisko: Spawacz

Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Spawacz Praca Spawacz

Rekrutują z Praca.pl