Spawacz

Electra M&E Polska Sp. z o.o.
Niemcy
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
za 2 dni wygasa7 dni temu
Electra M&E Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Electra Ltd. oferującej pełen zakres usług inżynierskich. Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych.
 
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Spawacz
Miejsce pracy: Niemcy
Na co zwracamy uwagę u Kandydata:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz.
  • Umiejętność spawania metodą TIG 141.
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Mile widziane uprawnienia na podesty ruchome przejezdne.
  • Praca w delegacji za granicą.
Co będzie należało do Twoich obowiązków:
  • Doświadczenie w spawaniu instalacji rurowych metodą TIG (141),
  • Spawanie rurociągów ze stali czarnej / nierdzewnej metodą TIG.
  • Montaż na podstawie rysunku technicznego.
  • Przestrzeganie przepisów BHP i P. Poż.
  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy.
Oferujemy:
  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do nauki języków obcych).


Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Electra M&E Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134 (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2018 poz. 1000)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Electra M&E Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.
 

Poznaj

Electra M&E Polska Sp. z o.o.

Electra M&E Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Electra Ltd. oferującej pełen zakres usług inżynierskich dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych.

Podobne oferty

  • Spawacz - bez znajomości języka niemieckiego

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 godz.
    Co będzie należało do Twoich zadań? spawanie konstrukcji stalowych (MAG 135), spawanie spoin pachwinowych i czołowych w różnych pozycjach. Potrzebujesz dodatkowych informacji? ZADZWOŃ!
  • Spawacz z j. niemieckim

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Opis stanowiska: Spawanie konstrukcji stalowych; Spawanie metodą MAG lub WIG (zależy od umiejętności) Praca według rysunku technicznego; Obsługa różnych urządzeń w obrębie metalotechniki.
  • Spawacz MAG / ALU

    RÜBSAM Fachkräfte GmbH & Co. KG   Niemcy, Krefeld    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Prace spawalnicze na halach.
  • Spawacz MAG / TIG

    RÜBSAM Fachkräfte GmbH & Co. KG   Niemcy, Frankfurt nad Menem    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Prace spawalnicze na hali.
  • Spawacz MAG / TIG

    RÜBSAM Fachkräfte GmbH & Co. KG   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Prace spawalnicze na halach.
  • Spawacz

    Thomalla Stahlmontage   Niemcy, Dolna Saksonia   
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    spawanie części maszyn, ram oraz innych konstrukcji przemysłowych;
  • Spawacz TIG / WIG

    Franke + Pahl GmbH   Niemcy   
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 500 - 15 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska spawanie metodą TIG/ WIG kontrola jakości wykonywanych detali praca z rysunkiem spawalniczym.
  • Spawacz MIG / MAG

    Franke + Pahl GmbH   Niemcy   
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 500 - 15 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska spawanie metodą MIG/MAG 135/ 136 spawanie w pozycjach wymuszonych spawanie czołgów i wozów pancernych spawanie stali czarnej i pancernej (doczołowo, pachwina)
  • Spawacz TIG / MAG / Elektroda

    INDMONT SP. Z O.O. SP.K.   Niemcy   
    pracownik fizyczny  umowa o pracę
    3 dni
    spawanie remontowe, warsztatowe, prefabrykacja, spawanie rurociągów;
  • Monter / Ślusarz / Spawacz

    FF Metalltechnik GmbH & Co. KG   Niemcy, Emsland   
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   73,00 - 77,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wszystkie prace ślusarskie i monterskie Prace konstrukcyjno-spawalnicze Praca zgodnie z rysunkiem technicznym Montaż i łączenie części zgodnie ze specyfikacją oraz zamówieniem