Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Puszczykowo
Specjalista d/s Marketingu

Impakt Sp. z o.o.
Puszczykowo, Puszczykowo K/poznania
praca stacjonarna
6549 dni temu

Ogłoszenie numer: 21017, z dnia 2006-06-28

Dystrybutor i importer akcesoriów komputerowych,

Miejsce pracy: Puszczykowo, Puszczykowo K/poznania

Opis stanowiska

Poszukujemu osoby, która zajmie się marketingiem, kreowaniem wizerunku firmy i marek, przeprowadzaniem akcji promocyjnych, kontaktami z agencjami reklamowymi i prasą

Wymagania

* wykształcenie wyższe * prawo jazdy kat. B * uregulowany stosunek do służby wojskowej Oczekujemy: * znajomości zasad marketingu * samodyscypliny i samodzielności * kreatywności * chęci zdobywania wiedzy i samorozwoju

Oferujemy

* pracę w młodym ambitnym zespole * dobrą atmosferę * wsparcie najnowszych rozwiązań informatycznych * uczestnictwo w szkoleniach