Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista d/s pozyskiwania nieruchomości - projektant

Electronic Control Systems Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
5828 dni temu

Ogłoszenie numer: 44863, z dnia 2008-06-02

ECS jest liderem na rynku nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych. Współpracujemy z największymi dostawcami sprzętu oraz operatorami. Firma zajmuje się także wykonawstwem systemów automatyki, więcej informacji na stronie www.ecs.com.pl

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Zatrudnimy pracowników do wykonywania prac związanych z pozyskiwaniem lokalizacji (nieruchomości)dla potrzeb operatora telefonii komórkowej oraz projektantów stacji bazowych. Mile widziane doświadczenie.

Wymagania

1. Dobry stan zdrowia 2. Prawo jazdy kategorii B. 3. Umiejętność samodzielnego realizowania zadań

Oferujemy

Pracę stałą w dynamicznie rozwijającej się firmie